83-й випуск молодих лейтенантів

 

  26 серпня 2017 року на плацу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся урочистий захід, присвячений випуску лейтенантів за освітнім ступенем “магістр” ‒ фахівців з озброєння та військової техніки.

 

  Молоді офіцери успішно закінчили навчання у навчальному закладі, засвоївши військову науку, зміцніли духовно і фізично. Шестеро випускників отримали Дипломи з відзнакою.

 

  Нове поповнення офіцерського корпусу Збройних Сил України привітали: почесний ректор Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Леонід Товажнянський; Герой України, генеральний конструктор ХКБМ ім. А.А. Морозова (1990-2011) доктор технічних наук генерал-лейтенант Михайло Борисюк, представники міста та області.

 

  Під час урочистих заходів випускники інституту склали урочисту клятву на вірність Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, а також отримали благословення на ратні справи та бездоганне служіння Батьківщині.

 

  Молоді лейтенанти попрощалися з Бойовим Прапором інституту та поклали квіти до пам’ятника легендарного танка Т-34 – символу мужності та героїзму захисників України. Випускники висловили щиру подяку своїм наставникам-командирам та науково-педагогічним працівникам за самовіддану працю та вагомий внесок у становлення їх, як фахівців військової справи.

 

  У зверненні до молодих офіцерів начальник навчального закладу полковник Олександр Серпухов зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці бо саме від них залежить майбутнє нашої Батьківщини.

 

  По завершенні офіційної частини заходу випускників привітали Ансамбль барабанщиць Харківського Національного університету внутрішніх справ та сержант Ігор Веретенніков, який виконав авторську пісню “Ти офіцер”.

 

 Але в цей урочистий день Збройні Сили України отримали не тільки висококваліфікованих офіцерів, але й молоду сім’ю. Під час урочистостей випускник лейтенант Євгеній Павленко освідчився своїй дівчині в кохані і запропонував стати його дружиною, на що отримав згоду від коханої.

 

  Усі молоді військові спеціалісти призначені на первинні посади офіцерського складу довійськових частин Збройних Сил України.

 

  Хай щастить Вам, лейтенанти!

COMMENTS