Військова присяга курсантами першого курсу

  27 серпня 2017 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” курсанти першого курсу урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

 

  Серед цьогорічного набору понад 110 військовослужбовців контрактників, близько сотні із них уже мають досвід участі в антитерористичній операції на сході країни.

 

  Урочистий ритуал складання Військової присяги пройшов на стройовому плацу Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”. Розпочався захід з винесення Бойового прапору інститут та привітального виступу начальника навчального закладу полковника Олександра Серпухова. Він привітав курсантів з знаковою подією в їх житті – складання військової присяги, а особовий склад інституту – з молодим поповненням курсантських лав.

 

  Завершився ритуал посвятою воїнів на добру ратну службу представником православного духовенства отцем Діонісієм, урочистим маршем особового складу інституту та теплими привітаннями батьків, знайомих і друзів.

 

  По завершенню урочистостей керівництво навчального закладу провело зустріч з батьками та рідними першокурсників, ознайомило їх з матеріально-технічною базою та умовами навчання у інституті.

 

  Бажаємо Вам здоров’я, сил і натхнення.

 

 Будьте завжди вірні Військовій присязі!

 

COMMENTS