День знань

  01 вересня у Військовому інститут танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань за участю командування Сухопутних військ Збройних Сил України, керівництва, представників науково-педагогічного складу, курсантів і гостей.

 

  Сьогодні інститут відкрив нову сторінку своєї освітньої діяльності. В стінах славетного навчального закладу розпочали навчання понад сто п’ятдесят курсантів-першокурсників за напрямами підготовки “Озброєння та військова техніка” та “РХБз”.

 

  З трибуни на адресу колективу інституту пролунали вітання від керівництва та викладачів також з привітанням до особового складу навчального закладу звернувся перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Назаркін. Він щиро побажав курсантам здобувати знання, вчитися переборювати труднощі і бути гідними представниками Збройних сил України.

 

  За доброю традицією, православний священик отець Діонісій благословив та освятив першокурсників на успішне навчання.

 

  Після урочистого мітингу генерал-майор В’ячеслав Назаркін провів з офіцерським складом, науковими та науково-педагогічними працівниками інституту лекцію за темою: “Вимоги командувача Сухопутних військ Збройних Сил України щодо якісної підготовка військових фахівців”, в ході якої він визначив завдання на новий навчальний рік та відповів на проблемні питання щодо організації освітнього процесу. Під час візиту генерал-майор В’ячеслав Назаркін відвідав музей Бойовий слави де ознайомився з історією славетного навчального закладу та зробив  запис у книзі відвідувачів музею з найщирішими побажаннями.

COMMENTS