Комплексний екзамен на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів за призовом

  У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” із 14 до 16 вересня 2017 року екзаменаційною комісією під головуванням начальника відділу ремонту бронетанкового озброєння управління забезпечення Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил України підполковника Олександра Гринчака, відбулося прийняття комплексного екзамену з особовим складом, який пройшов програму курсів підвищення кваліфікації для офіцерів, призваних на військову службу за призовом.

 

  На перевірку теоретичних знань та практичних навичок виносились питання щодо знання: будови та правил експлуатації бронетанкового озброєння та військової техніки; будови та правил експлуатації озброєння та засобів військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту; основних характеристик засобів зв’язку, інженерних засобів, правил та порядку їх використання; правил водіння бойових машин вночі; нормативу з вогневої підготовки; порядку евакуації поранених з бойової та спеціальної техніки, відпрацювання нормативів надання долікарської допомоги з використанням штатних засобів медичного захисту.

 

  Комплексний екзамен за фахом проводився виключно в польових умовах на незнайомій місцевості з урахуванням досвіду, отриманого Збройними Силами України під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. У цілому слухачі курсів за спеціальністю “Організація технічного забезпечення експлуатації та ремонту бронетанкової техніки” продемонстрували достатні практичні навички, відпрацьовуючи питання технічної розвідки, військового ремонту, експлуатації та евакуації пошкодженої техніки в польових умовах під час ведення загальновійськового бою. Також слухачі демонстрували уміння щодо управління підрозділами “Технічного забезпечення” під час оборонного, наступального бою та маршу.

 

  З питань фахової підготовки офіцери показали добрі результати, що в цілому дозволить їм якісно виконувати свої функціональні обов’язки на посадах офіцерського складу.

 

  Після випускних екзаменів в урочистій обстановці офіцерам вручили свідоцтва про закінчення курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, а найстаранніших нагородили грамотами. На завершення військовослужбовці висловили слова вдячності своїм командирам і викладачам за самовіддану працю та вагомий внесок у становлення їх як офіцерів-професіоналів.

 

COMMENTS