Роль та місце військової служби правопорядку у Збройних Силах України

  21 вересня з курсантами перших курсів Військового інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” представниками Харківського зонального відділу військової служби правопорядку була проведена ознайомча лекція щодо роз’яснення ролі і місця військової служби правопорядку у життєдіяльності Збройних Сил України.

 

  Начальник зонального відділу полковник Олександр Леонченко пояснив особовому складу перших курсів принципи діяльності та основні завдання військової служби правопорядку.

 

  Також під час проведення лекції начальник патрульно-постової служби зонального відділу військової служби правопорядку підполковник Мар’ян Споденко довів випадки притягнення військовослужбовців до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення різних правопорушень.

 

  Такі заходи проводяться з метою запобігання злочинів та правопорушень, формування правової культури і відповідальності військовослужбовців, а також підтримання військової дисципліни, законності й правопорядку у військових частинах.

 

 

COMMENTS