Бойова система виживання воїнів

  22 вересня у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на навчальному майданчику бойової системи виживання воїнів, який призначений для відпрацювання практичних дій в екстремальних умовах, набуття навичок рефлекторного реагування на небезпеку, ознайомлення з основними способами виживання в різних природних умовах та небезпечних ситуаціях у воєнний час, із курсантами другого курсу було проведено показове практичне заняття.

 

  На першому етапі заняття курсанти відпрацьовували питання з військово-медичної підготовки, а саме: здійснювали евакуацію пораненого з бойової техніки та надавали першу невідкладну допомогу з подальшою евакуацією пораненого в укриття.

 

 Час виживання збільшується або зменшується в залежності від здатності бійця розвести вогонь, здобути воду та їжу. На наступному навчальному місці курсанти демонстрували набуті практичні навички: розведення багаття різними способами, приготування їжі під час розташування підрозділу на місці, вміння добувати та очищувати дощову воду з дерев та ґрунту, а також встановлення різних видів пасток для полювання на диких тварин.

 

  Завершальним етапом практичного заняття було подолання бійцями психологічної смуги перешкод. Курсанти діяли в складі бойового розрахунку, використовуючи тактику дій механізованого відділення Збройних Сил України. Для психологічної загартованості всі дії супроводжувалися шумовою імітацією в поєднанні з веденням вогню особовим складом бойових розрахунків.

 

COMMENTS