Урочистий мітинг із нагоди 73-ої річниці створення навчального закладу та Дня працівника освіти

  2 жовтня у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся урочистий мітинг, присвячений 73-й річниці заснування навчального закладу та Дню працівника освіти.

 

  Свій літопис військовий навчальний заклад розпочав від славетної 33-ї гвардійської окремої танкової бригади, воїни якої прославилися в боях на Керченському півострові, визволяючи Україну від фашистських загарбників на Донбасі, у Красному Лучі, Дебальцевому та Мар’їнці.

 

  За вагомий внесок та якісну підготовку офіцерських кадрів у 1969 році училищу присвоїли почесну назву імені Верховної Ради України. З 1997 року училище перетворили в Харківський інститут танкових військ, а у 2007 році ‒ у факультет військової підготовки.

 

  У цьому році відповідно до постанови кабінету міністрів України від 19.07.2017 року № 549 факультет реорганізований у Військовий інститут танкових військ НТУ “ХПІ”.

 

  За роки існування в стінах військового навчального закладу отримало путівку в життя понад 25 тисяч офіцерів. Тисячі вихованців навчального закладу за самовіддане та бездоганне служіння Батьківщині відмічені високими державними нагородами та відзнаками.

 

 Імена випускників, Героїв України, золотими літерами вписано у воєнний літопис: генерал-майора Андрія Ковальчука, підполковника Євгена Межевікіна, капітана Сергія Колодія, капітана Олександра Лавренка. Їх подвиги стали прикладом для курсантів та молодих офіцерів.

 

  ТВО начальника факультету полковник Анатолій Кочерга привітав особовий склад із 73-ю річницею заснування військового навчального закладу та Днем працівника освіти, побажав усім міцного козацького здоров’я, успіхів у службі, навчанні та праці, мирного неба над головою.

 

 Кращі військовослужбовці та працівники Збройних Сил України були заохочені керівництвом навчального закладу за старанність, розумну ініціативу та високі досягнення у військовій службі, а деякі з них відзначені і відомчими нагородами.

COMMENTS