Пишаємося нашим героєм!

  5 жовтня 2017 року особовий склад Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” урочисто зустрічав володаря історичного для України “золота”, завойованого у змаганнях “Ігри Нескорених” молодшого сержанта Олега Зімнікова.

 

  З 21 по 30 вересня ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку, змагалися на масштабних міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених” ‒ InvictusGames у місті Торонто (Канада). Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. Цього року у змаганнях вперше брала участь збірна команда України, до складу якої, відповідно до вимог регламенту змагань, залучалось всього 15 спортсменів основного складу та 11 членів резерву.

 

  До основного складу збірної команди України увійшов військовослужбовець Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ” курсант ІІІ курсу “Озброєння та військова техніка”, кандидат у майстри спорту з паліатлону, молодший сержант Олег Зімніков. Олег ‒ учасник антитерористичної операції, брав участь у боях за Щастя та Іловайськ і саме там, в одному з них отримав контузію.

 

  25 вересня 2017 року Олег Зімніков у легкоатлетичних змаганнях виборов історичне для України “золото”, посівши 1-е місце у перегонах на 1500 метрів із результатом 4 хв 33 с. За підсумками змагань Україна завоювала 14 медалей, з яких: 8 ‒ золотих; 3 ‒ срібних; 3 ‒ бронзових медалей.

 

  За досягнення високих спортивних результатів на III міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” у Торонто, виявлену самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету Української держави Президент України Петро Порошенко нагородив молодшого сержанта Олега Зімнікова орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

 

 Імена випускників, Героїв України, золотими літерами вписано у воєнний літопис: генерал-майора Андрія Ковальчука, підполковника Євгена Межевікіна, капітана Сергія Колодія, капітана Олександра Лавренка. Їх подвиги стали прикладом для курсантів та молодих офіцерів.

 

 Особовий склад навчального закладу вітає Олега з перемогою і пишається ним. Його патріотизм, мужність, невичерпна енергія та готовність до самопожертвування в ім’я України надихають багатьох на нові звершення та перемоги.

 

COMMENTS