День захисника України

 13 жовтня 2017 року у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню захисника України.

 

 День захисника України, що збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських героїв. Свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

 

 З нагоди відзначення Дня захисника України, за старанність, розумну ініціативу та високі досягнення у військовій службі, керівництво навчального закладу заохотило кращих військовослужбовців, а деякі з них були відзначені і відомчими нагородами.

 

 Усіх присутніх зі святом привітали вихованці палацу студентів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” народний аматорський колектив ансамблю народного танцю “Україна” та Хіт-театр “Мій проект”.

 

  Святковий захід закінчився традиційним проходженням урочистим маршем особового складу. Командування та особовий склад навчального закладу бажає всім захисникам України міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, наснаги і здобутків у почесній справі захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої Батьківщини.

 

COMMENTS