Уроки мужності


   Напередодні Дня захисника України офіцери і курсанти Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” провели “Уроки мужності” у школах, де навчалися і виховувалися колишні випускники навчального закладу, які віддали своє життя, захищаючи незалежність і цілісність рідної держави в зоні проведення антитерористичної операції.

 

  12 жовтня 2017 року група курсантів на чолі із молодшим лейтенантом Віталієм Кутовим у Центральній дитячій бібліотеці Новобаварського району міста Харкова зустрілися з учнями десятих класів та провели “Урок мужності”.

 

   13 жовтня 2017 року військовослужбовці завітали до Харківської гімназії  №82 та загальноосвітньої школи №102 міста Харкова, в яких свого часу навчалися майор Сергій Лобов і капітан Андрій Новак. Школярі і вчителі тепло зустріли військовослужбовців. Курсанти, які безпосередньо брали участь в АТО, розповіли про свої бойові заслуги та показали фільм про військовий навчальний заклад.

 

  Метою цих заходів є формування у школярів громадянської позиції, усвідомлення єдності й цілісності України, її національної ідеї – розвитку вільної, демократичної та заможної держави, виховання шанобливого ставлення до військових, які боронять свободу і незалежність нашої країни.

COMMENTS