Комплексні заняття з тактико-спеціальної підготовки

 У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” з 19 до 24 жовтня 2017 року на навчальному полігоні смт Подвірки із слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації проведені комплексні заняття з тактико-спеціальної підготовки.

 

 В ході занять військовослужбовці вдосконалили свої навички з управління підрозділами, інженерної підготовки, військової топографії та військово-медичної допомоги.

 

 Одна з основних вправ комплексних занять із загальновійськових дисциплін, як елемент психологічної підготовки, – це обкатка особового складу танками. На п’яти навчальних точках, слухачі по черзі відпрацьовували нормативи з метання протитанкових гранат для знищення або виведення з ладу броньованої техніки. Метою заняття було загартування психологічної стійкості військовослужбовців у протидії броньованим машинам противника на полі бою.

 

  Практичні польові заняття дозволяють перевіряти на справі військову виучку, фізичну стійкість і професіоналізм військовослужбовців.

COMMENTS