Майбутнє Збройних Сил України

  До Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 1 листопада 2017 року завітали вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

 

  Представники інституту показали гостям відеофільм про заснування та розвиток навчального закладу й сучасні перспективи отримання військової освіти у Військовому інституті танкових військ НТУ “ХПІ”.

 

  Майже сто ліцеїстів із Київщини відвідали музей Бойової Слави військового навчального закладу, де ознайомилися з його історією та героїчними подвигами випускників-танкістів, які сьогодні захищають Батьківщину у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

 

  Під час огляду матеріально-технічної бази інституту вихованці Київського військового ліцею оглянули навчальні корпуси, лабораторії,  ознайомилися з різними видами бронетехніки та новітніми засобами навчання: класами, які обладнані спеціальними тренажерами. Гостям також показали практичні заняття з бойової армійської системи “БАРС”. У ході екскурсії на тренувальному скеледромі навчального закладу, гості виявили бажання й спробували себе у скелелазінні.

 

  Приємною несподіванкою для ліцеїстів стало показове практичне заняття на навчальному майданчику бойової системи виживання воїнів, де курсанти відпрацьовували питання з військово-медичної підготовки та подолання психологічної смуги перешкод. Завершальним етапом проведення заходів, який не залишив байдужим жодного вихованця Київського військового ліцею, стала демонстрація бойових можливостей танка Т-64Б під час ведення наступальних дій.

 

  Після побаченого хлопці не стримували своїх емоцій, щирі слова вдячності лунали одне за одним. Значна кількість ліцеїстів Київського військового ліцею висловили бажання у недалекому майбутньому поповнити лави курсантів Військового інституту танкових військ НТУ “ХПІ”.

 

  Бажаємо всім ліцеїстам мужності, сили, відваги та зробити правильний вибір майбутньої професії.

COMMENTS