Офіцери запасу прибули на навчання

  До Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” прибуло близько 50 офіцерів, призваних із запасу для навчання на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації за спеціальностями “Озброєння та військова техніка”, “Радіаційних, хімічний, біологічний захист” і “Пожежна безпека”.

 

  15 листопада відбулася зустріч командування навчального закладу з особовим складом офіцерів, призваних із запасу. Під час зустрічі офіцерам довели інформацію щодо організації освітнього процесу у навчальному закладі, дотримання військової дисципліни кожним військовослужбовцем та про всі належні види забезпечення, зокрема про фінансове, яке вони будуть отримувати у повному обсязі під час навчання на курсах перепідготовки. Керівний склад навчального закладу та начальники служб за своїми напрямами дали відповіді на всі поставлені питання та запевнили особовий склад курсів у наданні всебічної допомоги у їх вирішенні.

 

  Після закінчення навчання на курсах офіцери будуть розподілені по небойовим військовим частинам Збройних Сил України для подальшого проходження військової служби.

COMMENTS