Водіння бойових машин – основа фахової підготовки

  З курсантами третього курсу за спеціальністю “Озброєння та військова техніка” Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 27-30 листопада 2017 року на навчально-тренувальному комплексі смт Подвірки проводились практичні заняття, на яких майбутні офіцери навчалися техніці водіння машин у колоні по дорогах і колонних шляхах на максимально можливій швидкості вдень та вночі.

  Практичному водінню передувала теоретична підготовка курсантів, тренування на тренажерах, а також інструкторсько-методичне заняття з керівниками на навчальних місцях.

 

  Слід відзначити, що крім безпосереднього водіння танків, курсанти відпрацювали питання: буксирування машин, евакуація пораненого з бойової та спеціальної  техніки, встановлення нічного приладу по бойовому та похідному.

 

  Більшість курсантів, які виконували практичні вправи з водіння, оцінені на “відмінно” та “добре”, що свідчить про досить високий рівень їх практичної підготовки.

 

  Усі курсанти відповідально віднеслися до такого серйозного етапу свого навчання, як виконання практичної вправи з водіння бойових машин, з урахуванням досвіду АТО.

 

COMMENTS