День Сухопутних військ України

  Дванадцятого грудня основа обороноздатності нашої держави та найчисельніший вид Збройних Сил – Сухопутні війська України відзначають своє свято.

 

  На стройовому плацу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” з нагоди професійного свята пройшов урочистий мітинг.

 

  Захід розпочався із виконання Державного Гімну України особовим складом інституту.

 

 Начальник навчального закладу полковник Олександр Серпухов щиро привітав особовий склад і висловив слова вдячності всьому колективу інституту за сумлінне виконання службового обов’язку, вірність Військовій присязі та громадянську позицію.

 

  Під час урочистостей кращі військовослужбовці та працівники військового вишу за зразкове виконання службових обов’язків і значний внесок у справу підготовки офіцерських кадрів були нагороджені відомчими відзнаками та заохочені командуванням.

 

  Продовженням святкування стало музичне привітання курсанта Артема Ящишина.

 

  Закінчився мітинг традиційним проходженням урочистим маршем військовослужбовців інституту.

 

  Командування й особовий склад навчального закладу від щирого серця вітають усіх з професійним святом – Днем Сухопутних військ України і бажають міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту та нових звершень у зміцненні обороноздатності нашої Батьківщини.

 

COMMENTS