Навчальний курс
“Озброєння та військова техніка”

На навчальному курсі спеціальності «Озброєння та військова техніка» здійснюється підготовка офіцерів-фахівців з вищою освітою тактичного рівня за спеціалізацією «Експлуатація та ремонт бронетанкової техніки та озброєння» і освітнім ступенем «магістр».Після закінчення військового закладу випускники даного курсу проходять службу на первинних посадах:

  • командира ремонтного взводу,
  • заступника командира роти з озброєння,
  • помічника начальника бронетанкової служби частини.

Навчальний курс «Озброєння та військова техніка» історично походить з інженерного факультету, який був сформований у 2000 році, з метою підготовки спеціалістів – з ремонту та обслуговування озброєння та техніки в гвардійському ордена Червоної Зірки Харківському Інституті Танкових Військ імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

На навчальному курсі протягом існування було підготовлено близько 1000 спеціалістів , які проходять службу в різних родах військ Збройних Сил України та інших військових формуваннях.

Протягом навчання курсанти навчального курсу мають можливість займатися науково-дослідною роботою. Серед курсантів багато лауреатів і переможців різних наукових конференцій та конкурсів.
Підготовка курсантів відповідає найсучаснішим вимогам сьогодення, а саме тому керівним складом Збройних Сил України в 2014 році було прийнято рішення направити курсантів для виконання завдань за призначенням у зону проведення АТО.

COMMENTS