This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Навчальний курс
“Озброєння та військова техніка”

На навчальному курсі спеціальності «Озброєння та військова техніка» здійснюється підготовка офіцерів-фахівців з вищою освітою тактичного рівня за спеціалізацією «Експлуатація та ремонт бронетанкової техніки та озброєння» і освітнім ступенем «магістр».Після закінчення військового закладу випускники даного курсу проходять службу на первинних посадах:

  • командира ремонтного взводу,
  • заступника командира роти з озброєння,
  • помічника начальника бронетанкової служби частини.

Навчальний курс «Озброєння та військова техніка» історично походить з інженерного факультету, який був сформований у 2000 році, з метою підготовки спеціалістів – з ремонту та обслуговування озброєння та техніки в гвардійському ордена Червоної Зірки Харківському Інституті Танкових Військ імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

На навчальному курсі протягом існування було підготовлено близько 1000 спеціалістів , які проходять службу в різних родах військ Збройних Сил України та інших військових формуваннях.

Протягом навчання курсанти навчального курсу мають можливість займатися науково-дослідною роботою. Серед курсантів багато лауреатів і переможців різних наукових конференцій та конкурсів.
Підготовка курсантів відповідає найсучаснішим вимогам сьогодення, а саме тому керівним складом Збройних Сил України в 2014 році було прийнято рішення направити курсантів для виконання завдань за призначенням у зону проведення АТО.

COMMENTS