Навчальний курс
“Хімія”

Призначений для підготовки офіцерів тактичного рівня військ РХБ захисту для Збройних Сил України, навчальний курс спеціальності “Забезпечення військ (сил)” є структурним підрозділом факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Після закінчення військового закладу випускники даного курсу проходять службу на первинних посадах:

  • командира взводу (лабораторії) РХБ захисту,
  • командира взводу РХБ розвідки,
  • командира димового взводу,
  • командира взводу спеціальної обробки,
  • командира вогнеметного взводу,
  • начальника розрахунково-аналітичної групи.

Історія навчального курсу спеціальності “Забезпечення військ (сил)” починається з Харківського військового університету.
У 2002 році факультет РХБ захисту та екології був переведений до Інституту танкових військ. Унаслідок реформування та оптимізації навчального процесу в 2007 році на базі факультету РХБ захисту та екології був створений навчальний курс спеціальності “Забезпечення військ (сил)”. За результатом огляду спортивно-масової роботи у 2013 році навчальний курс посів перше місце в Збройних Силах України.

Досвідчені офіцери постійно проводять навчально-виховний процес, готують фахівців військ РХБ захисту. Курсанти регулярно посідають призові місця на різноманітних конкурсах, конференціях і змаганнях, що свідчить про високий рівень підготовки майбутніх офіцерів. Значна увага приділяється розвитку спеціальних навичок і вмінь, формуванню якостей, що необхідні для успішного виконання поставлених завдань. Девіз нашого курсу: «ЗНАННЯ, ШЛЯХЕТНІСТЬ, ЧЕСТЬ»!

COMMENTS